RS COMPONENTS został założony w 1937 roku jako firma dostarczająca części zamienne głównie do radioodbiorników.
Dziś z oferty ponad 200.000 produktów RS zapewnia dostawę części umożliwiających utrzymanie ruchu, naprawę, testowanie, badania naukowo-badawcze i wiele innych.

Produkty na terytorium Polski dostarczane są prosto z magazynów znajdujących się w Wielkiej Brytanii. Magazyn główny w Corby posiada powierzchnię ponad 800.000 stóp kwadratowych (wielkość 5 boisk piłkarskich), natomiast zautomatyzowany magazyn w Nuneaton ma powierzchnię 600.000 stóp kwadratowych.

RS Components jako część Electrocomponents plc jest wiodącym europejskim dostawcą komponentów elektronicznych, elektrycznych, mechanicznych i innych. Spółki RS znajdują się w 22 krajach na całym świecie - w Europie m.in.: we Francji, Włoszech, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Dystrybucja prowadzona jest do przeszło 160 krajów na świecie. W Polsce podzespoły z oferty RS Components można zakupić przez firmę Euro-Impex Marketing Sp. z o.o. z którą to współpracuje nieprzerwanie od 1990 roku.
Oto wybrani dostawcy produktów RS Components na świecie.
Kliknij punkt na mapie, aby znaleźć adres i kontakt z danym dostawcą
RS Components.
Jeśli jesteś zainteresowany państwem, w którym nie zaznaczyliśmy placówki, skontaktuj się z nami, udzielimy ci dokładnych informacji. rs@euroimpex.krakow.pl

 

 
FirmaDostawcyProduktyZamwienieOferta SpecjalnaKontakt